Avrupa'da Omron üç ana şirketle temsil edilmektedir:

    Endüstriyel Otomasyon firması
    Elektronik Komponent firması
    Sağlık Ürünleri firmasıGeniş bir yerel bayi ve çözüm sağlayıcı ağıyla çalışan bu firmalar tüm Avrupa, eski Sovyetler Birliği, Orta Doğu ve Afrika ülkelerini kapsar.
Omron Avrupa 30 yılı aşkın bir süredir Avrupa pazarının gereksinim ve taleplerini sürekli olarak karşılamış ve son 10 yılda %11'in üzerinde bir ortalama yıllık büyüme kaydetmiştir. Omron'un yenilikçi yaklaşımı ve kaliteye olan bağlılığı ile bu büyüme oranının süreceğine ve hatta daha da artacağına inanıyoruz.

Omron Endüstriyel Otomasyon

Global Omron Şirketler Grubu'nun bir parçası olarak, Omron Endüstriyel Otomasyon dünya çapında bir şirket ve teknolojik olarak gelişmiş otomasyon ürünleri ve uygulama uzmanlığı alanında lider bir üreticidir.
Amsterdam'daki genel merkezine bağlı olarak tüm Avrupa ülkelerinde yerel olarak çalışmaktadır ve her tür endüstri için eşsiz otomasyon ürünleri ve özelleştirilmiş uygulama uzmanlığı sunmaya adanmıştır.

Omron Elektronik Komponentler

Omron patentli teknolojilerle, Omron çağdaş toplumun yüksek teknoloji taleplerini karşılayan elektronik komponentler geliştirmektedir. Bu anahtar komponentler günlük yaşantılarımızda karşı karşıya geldiğimiz hemen hemen tüm otomatik ya da dijital üründe bulunabilir.
Ev araç gereçleri, otomobiller, ofis otomasyon ekipmanı, mobil cihazlar ve bilişim ürünlerinin tamamı elektronik komponentlere dayalıdır. Omron komponentleri, günümüzde bu gibi ekipman ve sistemlere uygulanmakta olan bilişim teknolojisini destekler ve yaygın kullanımını hızlandırır. Aynı zamanda, ürün ve hizmetlerimizin, insanların rahat ve güvenli yaşayabildiği bir topluluğun yaratılmasına katkıda bulunmasını da umuyoruz.

Omron Sağlık Ürünleri

Omron, yenilikçi teknolojiler ve ürünlerle, müşterilerinin sağlık ve esenliklerini desteklemeyi hedefler.
Sağlık ve esenlik için
Omron Healthcare Europe B.V. Avrupa, Orta Doğu ve Afrika için Omron'un sağlık ürünleri bölümüdür. Amacı İzleme ve Terapi için yenilikçi tıbbi teknolojiler ve ürünler sunarak müşterilerinin sağlık ve esenliklerine destek olmaktır. Omron Healthcare Europe B.V.'nin ürün yelpazesi kan basıncı monitörleri, solunum terapi ürünleri, elektronik ateş termometreleri, masaj aletleri, vücut yağı monitörleri ve diğerlerini içerir.