Avrupa'da Omron üç ana şirketle temsil edilmektedir:

    Endüstriyel Otomasyon firması
    Elektronik Komponent firması
    Sağlık Ürünleri firması

Öğrenciler
Omron, geleceğinize başlamak için mükemmel bir yerdir. Öğrencilerin Hollanda veya diğer Avrupa ülkelerinde ilgi çekici projelerde çalışması ya da staj yapması için fırsatlar bulunmaktadır.

Omron öğrenciler arıyor.
Omron sürekli olarak heyecanlı, coşkulu, iddialı kişilere yatırımın yanısıra aynı zamanda öğrencilerede yatırım yapmaktadır. Öğrencilere yönelik farklı projeler ve eğitimler organize edilmektedir.Sizler için elektronik ürün geliştirme, satış, üretim ve pazarlama gibi ilginç(teknik) projeler, ilginize sunulmuştur.

Omron 1933'te kurulduğundan bu yana, yenilikçi çözümler ve gelişmiş teknolojilerle endüstriyi desteklemektedir. Omron Grubu şu anda dünya çapında yaklaşık 36,000 çalışana ve 6 milyar Euro'luk ciroya sahiptir. Şirketimizle ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için aşağıdaki görüntüyü tıklatın. 

Omron PLC Hakkında

Omron'un pres üretimiyle başladığını biliyor muydunuz? Şirketin Japon menşeli ve 70 yıllık geçmişe sahip olduğunu? Peki çok güçlü bir etiğe sahip olduğunu? Daha fazla bilmek ister misiniz? Omron firmasını tanımak için felsefelerini ve sloganlarını okuyun.

Omron PLC nin Tarihi Felsefesi ve daha fazlası için aşağıdaki Omron Sitesinden alınmış olan yazıyı okuyunuz.